Orjinal Metal sektöründe Türkiye’nin öncü firmalarındandır.

Orjinal Metal yarı mamul bakır alaşımı olarak pirinç biyet(takoz), pirinç çubuk ve pirinç profil üretimi konusunda metal sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü firmalarındandır. Orijinal Metal, Kıraç- İstanbul’da 24.000 m2’lik kapalı tesislerde üretimini sürdürmektedir. Toplam yıllık üretim kapasitesimiz 40.000 tonu aşmaktadır. Şirketlerin üretim ve ticaret taleplerine paralel, geniş ürün yelpazemiz ve yüksek kalitede pirinç ürünlerimizle, tüm üretim ve ticari taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.

Orjinal Metal pirinç biyet, pirinç çubuk ve pirinç profil üretmektedir.

Orjinal Metal müşteri talebine göre istenen alaşımda, özel ölçü ve formlarda pirinç takoz, pirinç çubuk ve pirinç profil üretmektedir. Üretimimiz Avrupa Normu(EN) ve Amerikan Normuna (ASTM) uygun olarak, hızlı talaşlı imalat ve işlenebilirliğe mükemmel uyum sağlayan ürün süreç kontrol aşamalarından oluşmaktadır.

1970 yılından beri müşterilerimizin taleplerini kaliteli ve kesintisiz karşılayabilmek yegâne önceliğimizdir.

Ürünlerimiz ısıtma&soğutma, sıhhi tesisat, otomotiv, güvenlik, medikal ekipmanlar, akışkan kontrol ve test cihazları gibi çok farklı sektördeki işletmelerin standart girdisi olmaktadır Bu nedenle de sunduğumuz ürünlerin kalitesine çok büyük önem veriyoruz. Yıldızeli ailesinin metal sektöründe 1970 yılında başlayan ticari geçmişi ile Orjinal Metal olarak müşterilerimizin taleplerini kaliteli ve kesintisiz karşılayabilmek yegâne önceliğimizdir.

İş süreçlerimizin her aşamasında "kalite standardını" garanti ediyoruz.

Orjinal Metal’de kalite yönetimi sistemi, kalite standartlarından biridir. İş süreçlerimizin her aşamasında "kalite standardını" garanti ediyoruz ve müşterilerimizin gerekliliklerini her aşamada karşılayarak, sürekli gelişerek kaliteli ürünler sağlıyoruz. Tüm faaliyetlerimiz için ISO 9001:2008 Kalite, ISO 14001:2004 Çevre ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri belgelerimiz mevcuttur. Orijinal Metal, ISO14001 standart sertifikasına uyum sağlamanın yanında, çevre dostu üretim yapmasını sağlayan RoHS Direktifine( Restriction of Hazardous Substances Directive -Belirli Zararlı Maddelerin Kullanımını Kısıtlama) uygun üretim yapmaktadır.

Deneyim, teknoloji ve kalitemizi birleştirerek müşterilerimizle geleceğe güvenle bakıyoruz.

Orjinal Metal müşterilerine özel ürün çözümleri sunabilmek için iş süreçlerinin gelişimine ve teknolojiye büyük yatırımlar yapmaktadır. Ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmadan önce birçok aşamada test ediyoruz. Spektrometre ile metal alaşımlarının kimyasal kompozisyonlarının analizleri, Kaliper ile ölçüm testleri, sertlik test cihazları ile sertlik ölçüm testi üretim aşamalarımızda gerçekleştirdiğimiz testlerden başlıcalarıdır. 1970 lere dayanan kurumsal geçmişimizle şimdi daha güçlüyüz. Geçmişten gelen deneyimimizi, geleceğin teknoloji ve kalitesi ile birleştirerek müşterilerimizle geleceğe güvenle bakıyoruz. Müşterilerimiz ile uzun yıllara dayalı başarılı ve kalıcı ilişkilerimizi gelecek kuşaklara taşıyabilmek önemli bir yatırımdır .Talep ettiğiniz ürünlerimizle ilgili gerçek işbirliği için bizler Orjinal Metal ailesi olarak her zaman sizler için var olacağız .

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Üretİmden Kareler

İLETİŞİM

Kıraç Akçaburgaz Mh.

3124. Sk. No:4

Esenyurt 34522

İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: 444 0 450/ 0212 886 8407

Cep Tel.: 0532 755 3451

Fax   : 0212 886 85 33

Email: info@orjinalmetal.com

JoomlaMan